Sesje zdjęciowe po urodzinach

Fotografia nowordkowa

Sesje noworodkowe Żywiec Sesja noworodkowa to celebracja wyjątkowej chwili, chwili gdy zostajecie rodzicami. Jest to czas wzruszeń, miłości i spokoju. Sesje noworodkowe są dla mnie wyjątkowe. Podziwiam tą surową autentyczność niemowląt. Tą nowiutką pomarszczoną skórę, zmarszczki na nosku…Najlepszy czas by fotografować naszego nowo narodzonego malucha to okres między piątym a czternastym dniem życia. Wtedy właśnie większość czasu przesypia, dzięki czemu możemy je łatwiej ułożyć w pozycje, które pamięta z okresu, kiedy jeszcze był w brzuszku.

Studio w Żywcu

Sesja noworodkowa w studio

Sesje noworodkowe w Żywcu Chciałabym w tym miejscu zapewnić, że zawsze robię wszystko, aby Twoje dziecko było bezpieczne. Sesje noworodkowe wymagają odpowiedniej wiedzy, doświadczenia i umiejętności, które zdobyłam podczas swojej 9 letniej pracy jako fotograf noworodkowy oraz na specjalnie organizowanych warsztatach fotografii noworodkowej. To tam nabyłam teoretyczną i praktyczną wiedzę dotyczącą bezpieczeństwa i komfortu moich małych modeli. Przed sesją prześlę Ci kilka wskazówek dotyczących tego co robić, aby Twoja pociecha spała głęboko i nieprzerwanie podczas zdjęć. Sesje noworodkowe trwają zazwyczaj od 3-4 godzin. Zdjęcia wykonuję bez pośpiechu, tak abyśmy mieli dość czasu na karmienie i tulenie do snu. Studio jest zawsze dobrze ogrzane, dzięki czemu maleństwo czuje się komfortowo. Sesje najlepiej zarezerwować jeszcze przed narodzeniem dziecka. Natomiast jeśli jesteś już po porodzie nic nie szkodzi. Czasem terminy zwalniają się w ostatniej chwili wiec zadzwoń lub napisz e-mail z zapytaniem. W drugiej części dysponuję kilkoma tłami, na których wykonuję fotografie pozowane w stylu fashion. Tutaj jest pole do popisu, czas na zabawę i nieco szaleństwa. Przed sesją proponuję, aby skompletować sobie kilka zestawów ubrań i bielizny, aby zdjęcia były różnorodne.

Sesje noworodkowe w domu

Naturalna sesja noworodkowa w domu

Często zapraszacie mnie na sesję noworodkową do Waszego domu. Jest to miejsce, w którym czujecie się najbezpieczniej. Zabieram ze sobą tylko aparat. Jeżeli mi tylko zaufacie zatrzymuję dla Was, to co najcenniejsze, emocje które Wam towarzyszą, więzi którymi siebie obdarzacie. To wasza chwila warta wspomnień. Wystarczy nam łóżko, kanapa, kawałek podłogi i światło z okna. Wykonam piękne naturalne portrety Wam i Waszemu dziecku przy naturalnym świetle z okna, na łóżku i kawałku podłogi.

ul. Futrzarska 31
34-300 Żywiec

tel. 503 768 691

email. kontakt@joannastolarczyk.pl

Formularz kontaktowy