Sesje zdjęciowe przed narodzinami

Fotografia ciążowa

Fotografia ciążowa Żywiec

W moim odczuciu kobieta, która nosi pod serduszkiem nowe życie, jest najpiękniejszą istotą, jaką można sobie wymarzyć do fotografowania. Ten blask bijący z oczu, podekscytowanie, oczekiwanie i radość – istny wir emocji. Sesje ciążowe są dla mnie bardzo wyjątkowe, są to chwile w których można podziwiać prawdziwe piękno “dwóch istot w jednym”. Zdjęcia, które są manifestacją szczęścia i radosnego oczekiwania. Jestem szczęśliwa, kiedy mogę upamiętnić i uczcić ten niesamowity etap w Waszym życiu.

 

Sesję wykonuję między 28 a 32 tygodniem ciąży. Brzuszek jest już ładnie zaokrąglony, a mama czuje się dobrze. Ważne aby nie zostawiać sesji na ostatnią chwilę.

Czas trwania sesji to maksymalnie 2 godziny. Sesja może się odbyć w studio, w plenerze oraz u Was w domu. Posiadam kilka sukienek do sesji, ale jestem również otwarta na Twoje własne pomysły.

Studio w Żywcu

Sesja ciążowa w studio

Sesje ciążowe w Żywcu

Stworzyłam miejsce gdzie mogę Was ugościć, w którym możesz poczuć się swobodnie. Studio jest zaaranżowane na kilka sposobów. Pozwala na wykonanie ujęć pełnych bliskości i czułości w studyjnej sypialni w klimacie boho. Ważne dla mnie są tutaj Wasze emocje i miłość.

W drugiej części dysponuję kilkoma tłami, na których wykonuję fotografie pozowane w stylu fashion. Tutaj jest pole do popisu, czas na zabawę i nieco szaleństwa. Przed sesją proponuję, aby skompletować sobie kilka zestawów ubrań i bielizny, aby zdjęcia były różnorodne.

Plenery Beskidu Żywieckiego

Sesja ciążowa w plenerze

Nasze piękne plenery Beskidu Żywieckiego zapraszają na fotograficzny spacer najlepiej w promieniach zachodzącego słońca. Zwykle fotografuję wieczorem, podczas złotej godziny, jest to ok 1 h przed zachodem słońca. Światło jest miękkie, a promienie słońca dają wyjątkowy klimat. Jeżeli pogoda nie dopisze, wybierzemy inny termin!

Mam kilka swoich ulubionych, sprawdzonych miejsc, lubię również nowe wyzwania i nic nie szkodzi na przeszkodzie, aby zdjęcia wykonać w Waszych miejscach do których często powracacie. Ważne, aby sesja ciążowa była wykonana w zgodzie z Wami! Jeżeli sesja romantyczna, w długich zwiewnych sukniach nie jest w Twoim stylu, możemy np. wybrać się na boisko i sesję wykonać na sportowo lub pójść na spacer po mieście i przy okazji wyskoczyć na kawę! Co Ty na to?

Sesje ciążowe w domu

Sesja ciążowa w domu

Sesja wykonana w Waszym domu ma inny wymiar. W domu bowiem, czujecie się naturalnie, bez pospiechu, jest czas na wylegiwanie się na ulubionej kanapie, przytulając się do siebie.

Jest czas na kawę, na zagranie w grę planszową, zabawę z dzieckiem. U Was w domu nie ustawiam Was w sztywne pozy, skupiam się raczej na obserwacji i łapaniu tych wyjątkowych dla Was chwil.

ul. Futrzarska 31
34-300 Żywiec

tel. 503 768 691

email. kontakt@joannastolarczyk.pl

Formularz kontaktowy