Rodzinne sesje zdjęciowe 

Fotografia rodzinna

Sesje rodzinne Żywiec Sesje wykonuję w studio, w Państwa domu lub w plenerze. Na sesjach chcę uchwycić Was i Waszą autentyczność. Najważniejsze dla mnie jest to, gdy czujecie się na sesji swobodnie, otwarcie i spontanicznie, dzięki temu powstają te wyjątkowe dla Was kadry. Zdjęcia charakteryzują się luźną, rodzinną, nieskrępowaną atmosferą. Zależy mi na tym, aby uchwycić relacje miedzy członkami rodziny.

Studio w Żywcu

Sesja rodzinna w studio

Rodzinne sesje zdjęciowe w Żywcu

Stworzyłam miejsce gdzie mogę Was ugościć, w którym możesz poczuć się swobodnie. Studio jest zaaranżowane na kilka sposobów. Pozwala na wykonanie ujęć pełnych bliskości i czułości w studyjnej sypialni w klimacie boho. Ważne dla mnie są tutaj Wasze emocje i miłość. Dysponuje kilkoma koronkowymi sukniami w stylu boho, które pięknie współgrają ze scenką.

W drugiej części dysponuję kilkoma tłami, na których wykonuję fotografie portretowe. Przed sesją proponuję, aby skompletować sobie kilka zestawów ubrań, aby zdjęcia były różnorodne.

Rodzinne sesje zdjęciowe w Beskidach

Rodzinna sesja zdjeciowa w plenerze

Zabieram Was na spacer w miejsca, które są dla Was odpowiednie, w których czujecie się dobrze. Często są to pobliskie łąki z widokiem na góry. Jest to czas dla Was i dla Waszej rodziny. Chcę uchwycić Waszą radość podczas zabawy na świeżym powietrzu. Dzieci mają okazję pobiegać, rodzice – powygłupiać się z dziećmi. Po szaleństwach jest czas na odpoczynek na kocyku, na przytulaski i całuski.
Sesję najlepiej wykonać w okresie od wiosny do jesieni w godzinach popołudniowych, najlepiej tuż przed zachodem słońca, mamy wtedy najpiękniejsze złote światło. W naturalnej, bliskiej Wam scenerii uchwycę na zdjęciach emocje, mimikę i gesty, do których będzie miło powracać. Czas trwania sesji to ok 1,5 godziny.

ul. Futrzarska 31
34-300 Żywiec

tel. 503 768 691

email. kontakt@joannastolarczyk.pl

Formularz kontaktowy